تولید سرویس آرکوپال 6نفره ایرانی که کالری غذا را محاسبه می کند!

به گفته آرکوپال، ظروف غذاخوری آرکوپال یا ظروف غذاخوری شیشه ای آرکوپال برای اولین بار در سال 1958 ظاهر شد. بعدها، معرفی خط ظروف ظروف 10 سال پس از معرفی این شرکت با نام تجاری پرچمدار Luminairc رخ داد.

ظروف آرکوپال بسیار جذاب بوده و از شیشه عقیق تشکیل شده است. این ظروف به دلیل ظاهر مات سفید شیری رنگی منحصر به فرد و زیبای خود شناخته شده است.

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت سرویس آرکوپال دینو سفید ساده با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

ظروف آرکوپال دارای استحکام بالا، بادوام، شکستگی و تراشه مقاوم هستند. ظروف ممکن است نازک باشند اما بسیار قوی هستند. ظروف آرکوپال در برابر حرارت مقاوم است، قابل شستشو در ماشین ظرفشویی و مایکروویو است.

در مورد آرکوپال در مقابل کورل، بشقاب های آرکوپال یا سرویس آرکوپال ایرانی الگوهای مختلف و دوست داشتنی هستند. این در واقع ظروف غذاخوری مورد علاقه جامعه قدیمی است. بنابراین، اگر شما عاشق وینتیج هستید، بشقاب های آرکوپال بهترین گزینه برای شما هستند.

زمانی که خانواده و دوستان را برای شام دعوت می کنید و می خواهید فضایی مملو از عشق، صلح و آرامش ایجاد کنید، توصیه می کنم قیمت سرویس ارکوپال ۶نفره را به عنوان یک راز پیش خودتان نگه دارید.

میز را پرنورتر می کند و لبخند را روی چهره افراد مسن مانند پدربزرگ و مادربزرگتان می نشاند زیرا آنها را به یاد روزهای خوب گذشته می اندازد.

من اخیراً به پدربزرگ و مادربزرگم رفتم و یکی از بشقاب های گلدار قدیمی او را دیدم که در کمد شیشه ای نشسته بود. سایت آن مرا به یاد چند باری انداخت که برای گذراندن تعطیلات به خانه پدربزرگ و مادربزرگم آمده بودم.

اگر دچار شک شده اید تا متوجه شوید سرویس آرکوپال بهتره یا چینی می توانید تا انتهای مطلب همراه ما باشید تا خریدی آسوده ای داشته باشید.

هنوز به یاد دارم که چقدر دوست داشتم در آن بشقاب های قدیمی غذا بخورم.

این بشقاب خاطرات خوبی را زنده کرد و من می خواستم آن خاطرات را در ذهنم نگه دارم، بنابراین تصمیم گرفتم بشقاب گلدار یا گلدار خودم را بخرم.

 • منابع:
  1. ?Arcopal Vs Corelle Dishes. What are the Differences
 • تبلیغات: 
  1. بلیط عجیب و غریب استخری در هالیوود مغز گردو بوده است!!
  2. دکتری توانست با دستگاه یو پی اس مرده ای را زنده کند!
  3. زنی با دادن قارچ سمی به همسر خود آن را مسموم کرد
  4. با استفاده از این رنگ مو برای همیشه از شر شپش راحت شوید!